01 |
Genzmer Kevin
| 2003 | Stevens Junior Team Thüringen |
01:52:57 |
02 |
Sporysch Daniel
| 2003 | Roman Kreuziger Cycling Academy |
+ 04 |
03 |
Fiala Matyas
| 2003 | Cyklo Team Tabor |
+ 04 |
04 |
Kopecky Matyas
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 04 |
05 |
Kadlec Milan
| 2004 | Team Dukla Praha Juniors |
+ 04 |
06 |
De Moyer Kenay
| 2004 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 04 |
07 |
Seeman Adam
| 2004 | Mix Team Stadion Louny |
+ 04 |
08 |
Cervicek David
| 2003 | Team Dukla Praha Juniors |
+ 04 |
09 |
Preyler David
| 2004 | National Team Austria |
+ 04 |
10 |
Mraz Daniel
| 2004 | Mapei Merida Kankovsky |
+ 04 |
11 |
Ceulemans Jarne
| 2004 | WAC Team |
+ 04 |
12 |
Sokolik Lukas
| 2003 | National Team Slovakia |
+ 04 |
13 |
Kobr Richard
| 2005 | Roman Kreuziger Cycling Academy |
+ 04 |
14 |
Niemi Tomas
| 2004 | CyS-Akademia Petra Sagana |
+ 04 |
15 |
Vrbik Juraj
| 2005 | Vyber Slovenska U17 |
+ 04 |
16 |
Van Gils Yannick
| 2003 | WAC Team |
+ 04 |
17 |
Kobr Robert
| 2005 | Roman Kreuziger Cycling Academy |
+ 04 |
18 |
Majdanics Marek
| 2004 | Vyber Slezska |
+ 04 |
19 |
Havrlant Jakub
| 2003 | Mapei Merida Kankovsky |
+ 04 |
20 |
Novak Pavel
| 2004 | Tufo-Pardus Prostejov Juniors |
+ 04 |
21 |
Obdrzalek Tomas
| 2003 | Mapei Merida Kankovsky |
+ 04 |
22 |
Elbadri Jakub
| 2005 | Team Dukla Praha Juniors |
+ 04 |
23 |
Sivok Tomas
| 2004 | National Team Slovakia |
+ 04 |
24 |
Leu Richard
| 2005 | Landesverband Brandenburg |
+ 04 |
25 |
Silhavy Daniel
| 2005 | Kovo Praha |
+ 04 |
26 |
Dockx Aaron
| 2004 | WAC Team |
+ 04 |
27 |
Verhaegen Xander
| 2004 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 04 |
28 |
Drapela Matej
| 2004 | Mapei Merida Kankovsky |
+ 04 |
29 |
Jordaens Ilias
| 2004 | WAC Team |
+ 04 |
30 |
Kulha Filip
| 2004 | TJ Favorit Brno Juniors |
+ 04 |
31 |
John Vincent
| 2004 | Junioren Schwalbe Team Sachsen |
+ 04 |
32 |
Martin Luca
| 2004 | Stevens Junior Team Thüringen |
+ 04 |
33 |
Kuypers Milan
| 2003 | WAC Team |
+ 04 |
34 |
Kessler Bruno
| 2005 | Junioren Schwalbe Team Sachsen |
+ 04 |
35 |
Kovac Samuel
| 2003 | National Team Slovakia |
+ 04 |
36 |
Stransky Matej
| 2003 | Brilon Racing Team |
+ 04 |
37 |
Tuka Samuel
| 2003 | National Team Slovakia |
+ 04 |
38 |
Barta Martin
| 2005 | Mix Team Stadion Louny |
+ 04 |
39 |
Kuschla Silas
| 2004 | WAC Team |
+ 04 |
40 |
Dolezal Tomas
| 2003 | Brilon Racing Team |
+ 04 |
41 |
Purtscheller Jakob
| 2004 | RC ARBÖ Felbermayr Wels |
+ 04 |
42 |
Weser Maximilian
| 2003 | Junioren Schwalbe Team Sachsen |
+ 04 |
43 |
Hörandtner Moritz
| 2003 | RC ARBÖ Felbermayr Wels |
+ 04 |
45 |
Reichart Laurin
| 2003 | Junioren Schwalbe Team Sachsen |
+ 04 |
46 |
Jech Filip
| 2004 | Team Dukla Praha Juniors |
+ 04 |
47 |
Dostal Vaclav
| 2003 | Cyklo Team Tabor |
+ 04 |
48 |
Telecky Stepan
| 2004 | TJ Favorit Brno Juniors |
+ 04 |
49 |
Driesen Niels
| 2005 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 04 |
50 |
Kovarcik Petr
| 2003 | Tufo-Pardus Prostejov Juniors |
+ 04 |
51 |
Dunar Dominik
| 2005 | Vyber Slovenska U17 |
+ 04 |
52 |
Riska Richard
| 2005 | Vyber Slovenska U17 |
+ 04 |
53 |
Cirkva Vojtech
| 2004 | Roman Kreuziger Cycling Academy |
+ 04 |
54 |
Ungvarsky Lukas
| 2003 | National Team Slovakia |
+ 04 |
55 |
Van Herck Yarno
| 2005 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 04 |
56 |
Haas Christian
| 2004 | National Team Slovakia |
+ 04 |
57 |
Kana Robin
| 2004 | Vyber Slezska |
+ 04 |
58 |
Sejkot Adam
| 2004 | Team Dukla Praha Juniors |
+ 04 |
59 |
Otta Josef
| 2003 | Roman Kreuziger Cycling Academy |
+ 04 |
60 |
Jezek Vaclav
| 2005 | Brilon Racing Team |
+ 04 |
61 |
Honsa Antonin
| 2003 | SCM Karlovarshkeho Kraje |
+ 04 |
62 |
Schwarzbacher Matthias
| 2005 | Vyber Slovenska U17 |
+ 04 |
63 |
Vlcek Miroslav
| 2005 | Roman Kreuziger Cycling Academy |
+ 04 |
64 |
Pridal Tomas
| 2004 | Mapei Merida Kankovsky |
+ 04 |
65 |
Novak Samuel
| 2005 | Vyber Slovenska U17 |
+ 52 |
66 |
Putz Sebastian
| 2003 | National Team Austria |
+ 04 |
67 |
Grixa Jarno
| 2003 | Stevens Junior Team Thüringen |
+ 04 |
68 |
Striz Matyas
| 2004 | Vyber Slezska |
+ 04 |
69 |
Durik Matus
| 2005 | Vyber Slovenska U17 |
+ 54 |
70 |
Jindrich Pavel
| 2003 | Mix Team Stadion Louny |
+ 04 |
71 |
Janicek Jakub
| 2004 | TJ Favorit Brno Juniors |
+ 02:19 |
72 |
Oberlechner Luca
| 2004 | RC ARBÖ Felbermayr Wels |
+ 05:22 |
73 |
Siroky Stepan
| 2003 | TJ Favorit Brno Juniors |
+ 05:35 |
74 |
Silhavy Ondrej
| 2005 | Kovo Praha |
+ 07:09 |
75 |
Samec Filip
| 2005 | Brilon Racing Team |
+ 09:01 |
76 |
Jurik Martin
| 2004 | National Team Slovakia |
+ 09:06 |
77 |
Hrdlicka Adam
| 2005 | Mapei Merida Kankovsky |
+ 09:06 |
78 |
Galovic Jakub
| 2004 | CyS-Akademia Petra Sagana |
+ 09:06 |
79 |
Hampton Cian
| 2005 | National Team Austria |
+ 10:08 |
80 |
Pokorny Ondrej
| 2004 | Tufo-Pardus Prostejov Juniors |
+ 10:08 |
81 |
Sejstal Ondrej
| 2004 | SCM Karlovarshkeho Kraje |
+ 10:08 |
82 |
Latocha Adrian
| 2003 | Landesverband Brandenburg |
+ 10:08 |
83 |
Findeisen Magnus
| 2004 | Junioren Schwalbe Team Sachsen |
+ 10:08 |
84 |
Bengelsdorf Lui
| 2005 | Landesverband Brandenburg |
+ 10:13 |
85 |
De Ceuster Milan
| 2005 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 10:13 |
86 |
Gottstein Simon
| 2005 | Vyber Slovenska U17 |
+ 04 |
87 |
Jelinek Marek
| 2003 | TJ Favorit Brno Juniors |
+ 10:13 |
88 |
Husicka Radim
| 2004 | Vyber Slezska |
+ 10:19 |
89 |
Gall Simon
| 2003 | RC ARBÖ Felbermayr Wels |
+ 10:23 |
90 |
Roes Siep
| 2003 | RC ARBÖ Felbermayr Wels |
+ 10:23 |
91 |
Halbmayer Emilio
| 2003 | National Team Austria |
+ 10:23 |
92 |
Prochazka Stanislav
| 2004 | Roman Kreuziger Cycling Academy |
+ 10:23 |
93 |
Vandendijck Rune
| 2004 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 10:23 |
94 |
Padelek Viktor
| 2004 | TJ Favorit Brno Juniors |
+ 10:23 |
95 |
Frühauf Jan
| 2004 | Cyklo Team Tabor |
+ 10:23 |
96 |
Foist Stepan
| 2004 | Kovo Praha |
+ 10:23 |
97 |
Kerl Maximilian
| 2004 | Mix Team Stadion Louny |
+ 10:23 |
98 |
Danko Jan
| 2004 | SCM Karlovarshkeho Kraje |
+ 10:23 |
99 |
Weber Thomas
| 2005 | Junioren Schwalbe Team Sachsen |
+ 11:45 |
100 |
Ostermann Morice
| 2004 | Stevens Junior Team Thüringen |
+ 12:55 |
101 |
Küfner Lucas
| 2004 | Stevens Junior Team Thüringen |
+ 12:55 |
102 |
Borkovec Matyas
| 2003 | Kovo Praha |
+ 13:19 |
103 |
Vavra Petr
| 2003 | Team Dukla Praha Juniors |
+ 13:19 |
104 |
Pavek Matyás
| 2004 | Brilon Racing Team |
+ 13:19 |
105 |
Bittner Jan
| 2005 | Mapei Merida Kankovsky |
+ 13:24 |
106 |
Klicman Adam
| 2004 | Tufo-Pardus Prostejov Juniors |
+ 13:24 |
107 |
Vrbik Adam
| 2003 | Mix Team Slovakia |
+ 14:11 |
108 |
Koivistoinen Aku
| 2003 | WAC Team |
+ 15:30 |
109 |
Kuba Jakub
| 2005 | SCM Karlovarshkeho Kraje |
+ 15:30 |
110 |
Minovsky Prokop
| 2005 | Brilon Racing Team |
+ 15:30 |
111 |
Vanicek Simon
| 2004 | Brilon Racing Team |
+ 15:43 |
112 |
Vik Matej
| 2004 | Team Dukla Praha Juniors |
+ 15:43 |
113 |
Musijenko Alex
| 2004 | SCM Karlovarshkeho Kraje |
+ 15:43 |
114 |
Rafaj Martin
| 2004 | Tufo-Pardus Prostejov Juniors |
+ 15:43 |
115 |
Johanek Dalibor
| 2005 | Cyklo Team Tabor |
+ 15:43 |
116 |
Grauzel Martin
| 2003 | CyS-Akademia Petra Sagana |
+ 15:43 |
117 |
Vlcak Jakub
| 2003 | Mix Team Slovakia |
+ 15:43 |
118 |
Vondracek Jan
| 2003 | Tufo-Pardus Prostejov Juniors |
+ 15:43 |
119 |
Kunic Tomas
| 2003 | Mix Team Slovakia |
+ 15:43 |
120 |
Mazel Ondrej
| 2004 | Tufo-Pardus Prostejov Juniors |
+ 15:43 |
121 |
Kresak Krystof
| 2005 | Cyklo Team Tabor |
+ 15:43 |
122 |
Hoppe Arne
| 2005 | Landesverband Brandenburg |
+ 15:43 |
123 |
Gross Adam
| 2003 | Mix Team Slovakia |
+ 16:34 |
124 |
Nagy Robert
| 2003 | Mix Team Slovakia |
+ 17:10 |
125 |
Lamac Martin
| 2003 | Kovo Praha |
+ 18:38 |
126 |
Pomsar Adam
| 2003 | CyS-Akademia Petra Sagana |
+ 24:13 |
127 |
Porizka Jan
| 2004 | Kovo Praha |
+ 04 |
OOT |
Kosiar Matus
| 2005 | CyS-Akademia Petra Sagana |
|
OOT |
Pekar Tomas
| 2005 | CyS-Akademia Petra Sagana |
|
OOT |
Tänzler Tim
| 2004 | Stevens Junior Team Thüringen |
|
OOT |
Svec Libor
| 2004 | Cyklo Team Tabor |
|
OOT |
Syrko Adam
| 2003 | Vyber Slezska |
|
OOT |
Sigut David
| 2003 | Vyber Slezska |
|
OOT |
Svoboda Pavel
| 2003 | Mix Team Stadion Louny |
|
OOT |
Skolzen Miikka
| 2005 | Landesverband Brandenburg |
|
OOT |
Rintisch Felix
| 2005 | Landesverband Brandenburg |
|
OOT |
Titera Tomas
| 2003 | Kovo Praha |
|
OOT |
Zoaitter Rene
| 2004 | SCM Karlovarshkeho Kraje |
|
DNF |
Graf Felix
| 2003 | National Team Austria |
|
DNF |
Stieger Adrian
| 2003 | RC ARBÖ Felbermayr Wels |
|
DNF |
Chyle Filip
| 2004 | Mix Team Stadion Louny |
|
DNF |
Püschel Adrian
| 2004 | Landesverband Brandenburg |
|