Gallina-Colosio-Eurofeed | |
---|---|
Bianchini Paolo | |
Dell Aglio Alberto | |
Marengo Alberto | |
Pastorino Mattia Giovanni | |
Riccardi Alessandro | |
Tagliani Filippo |
Gavardo - Bi&Esse | |
---|---|
Bicelli Michele | |
Comaglio Christian | |
Corbetta Nicolo | |
Gamba Luca | |
Pizza Pierpaolo | |
Scerbo Christian |
General Store - Bottoli - Zardini | |
---|---|
Bonusi Raffaello | |
Cordioli Andrea | |
Maestri Mirco | |
Marengo Umberto | |
Modena Isaia | |
Shumov Nikolai |
Itera - Katusha | |
---|---|
Borovik Denis | |
Lukonin Andrey | |
Lutenco Ivan | |
Mamykin Matvei | |
Pomoshnikov Sergei | |
Zhuykov Denis |
M.I. Impianti - Remer | |
---|---|
Arnaboldi Daniele | |
Belluschi Davide | |
Gagliardi Simone | |
Guizzetti Simone | |
Terruzzi Riccardo |
MG Kvis - Vega | |
---|---|
Di Francesco Gianmarco | |
Gaffurini Nicola | |
Gazzara Michele | |
Giampaolo Moreno | |
Radice Raffaele | |
Santoro Antonio |
Neon Velo Cycling Team | |
---|---|
Auer Daniel | |
Brus Alexander | |
Gaugl Florian | |
Schlemmer Lukas | |
Sokol Jan | |
Taferner Michael |
New Zealand National Team | |
---|---|
Brkic Benjamin | |
Pöstlberger Lukas | |
Schipflinger Florian | |
Schoibl Mario | |
Stock Mario | |
Weiss Martin |
Overall Cycling Team | |
---|---|
Colombo Raul | |
Lavazza Nicolo | |
Limone Luca | |
Raggio Luca | |
Rossi Alberto | |
Ruo Rui Mario |
Roth - Skoda | |
---|---|
Borisavljevic Milos | |
Bresciani Michael | |
Cecchin Alberto | |
Eckmann Yannick | |
Jaun Lukas | |
Thalmann Roland |
SKC Tufo - Prostejov | |
---|---|
Dolezel Radovan | |
Filip Jakub | |
Koudela Tomas | |
Lichnovsky Ludek | |
Sipos Marek | |
Zahalka Matej |
Team Cerone - Rodman | |
---|---|
Barbero Piantino Massimiliano | |
Collura Federico | |
Cotella Marcello | |
Morreale Gioele | |
Pichetta Ricardo | |
Samparisi Nicolas |
Team Colpack | |
---|---|
Affini Edoardo | |
Bresciani Alessandro | |
Lizde Seid | |
Manzoni Davide | |
Tocchella Alberto | |
Troia Oliviero |
Team Idea 2010 ASD | |
---|---|
Garby Marc | |
Pettiti Alessandro | |
Reda Francesco | |
Spreafico Matteo | |
Tizza Marco | |
Todaro Manuel |
Team Palazzago Fenice | |
---|---|
Ippolito Stefano | |
Menchetti Giacomo | |
Pacchiardo Davide | |
Rudi Filippo | |
Zmorka Marlen |
Team Vorarlberg | |
---|---|
Kucher Michael | |
Lehner Daniel | |
Meiler Lukas | |
Paulus Daniel | |
Schreiber Manuel | |
Yamamura Akinori |
Unieuro - Willier | |
---|---|
Carboni Giovanni | |
Nardelli Stefano | |
Pedretti Giovanni | |
Petilli Simone | |
Rota Lorenzo | |
Tecchio Marco |
Us Fracor Semetica Sphera | |
---|---|
Beckinsale Jack | |
Carlini Ettore | |
Delle Foglie Michael | |
Grazian Christian | |
Marcolini Matteo | |
Marzi Francesco |
Veloclub Ratisbona | |
---|---|
Förster Peter | |
Hofner Alexander | |
Jessenberger Marius | |
Muche Christopher | |
Nappa Fabio | |
Von Coelln Lukas |
Viris Maserati - Sisal | |
---|---|
Amici Alberto | |
Ganna Filippo | |
Locatelli Alfio | |
Mosca Jacopo | |
Pacioni Luca | |
Vlasov Aleksandr |
Zalf Euromobil Desiree | |
---|---|
Andreoletti Pietro | |
Gaggia Marco | |
Rocchi Nicolo | |
Toffali Nicola | |
Toniatti Andrea | |
Velasco Simone |