01 |
Ragilo Frank Aron
| 2004 | Cannibal Team |
07:03:12 |
02 |
Eckerstorfer Benjamin
| 2004 | Austria |
+ 21 |
03 |
Ermakov Roman
| 2004 | Cannibal Team |
+ 24 |
04 |
Shmidt Artem
| 2004 | Cannibal Team |
+ 24 |
05 |
Moore Viggo
| 2004 | LUX -CTS p/b Specialized |
+ 27 |
06 |
Toussaint Wouter
| 2004 | Gepla-Watersley R&D Road Team |
+ 28 |
07 |
Maris Jesse
| 2004 | LUX -CTS p/b Specialized |
+ 36 |
08 |
August AJ
| 2005 | LUX -CTS p/b Specialized |
+ 01:55 |
09 |
Neff Henry
| 2005 | LUX -CTS p/b Specialized |
+ 02:04 |
10 |
Sentjens Sente
| 2005 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 02:15 |
11 |
Van Mechelen Vlad
| 2004 | Cannibal Team |
+ 02:17 |
12 |
Albrecht Toni
| 2005 | Germany |
+ 02:21 |
13 |
Van Daele Sil
| 2004 | Avia-Rudyco Cycling Team |
+ 02:26 |
14 |
Gal Ryan
| 2005 | Gepla-Watersley R&D Road Team |
+ 02:26 |
15 |
Decomble Maxime
| 2005 | VC La Pomme Marseille U19 |
+ 02:26 |
16 |
Kortleve Bart
| 2004 | KNWU Oost |
+ 02:28 |
17 |
Feys Milan
| 2004 | Avia-Rudyco Cycling Team |
+ 02:29 |
18 |
Morang Mil
| 2004 | Luxembourg |
+ 02:29 |
19 |
Tapiz Hugo
| 2005 | VC La Pomme Marseille U19 |
+ 02:30 |
20 |
Novak Samuel
| 2005 | Slovakia |
+ 02:30 |
21 |
Sivok Tomas
| 2004 | Slovakia |
+ 02:30 |
22 |
Lightfoot Mark
| 2005 | LUX -CTS p/b Specialized |
+ 02:31 |
23 |
Rinklef Jan
| 2004 | Germany |
+ 02:33 |
24 |
Spiero Tamar
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 02:34 |
25 |
Verbrugghe Jens
| 2004 | Avia-Rudyco Cycling Team |
+ 02:34 |
26 |
Preyler David
| 2004 | Austria |
+ 02:34 |
27 |
Brenner Mauro
| 2004 | Team Marco Brenner |
+ 02:35 |
28 |
Geudens Robbe
| 2004 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 02:39 |
29 |
Dingemans Marijn
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 02:40 |
30 |
Hivart Benjamin
| 2005 | VC La Pomme Marseille U19 |
+ 02:41 |
31 |
Kummerer Kilian
| 2004 | Austria |
+ 02:43 |
32 |
Chamberlain Oscar
| 2005 | Cannibal Team |
+ 02:44 |
33 |
van den Berg Daan
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 02:46 |
34 |
Toth Marko
| 2005 | Hungary |
+ 02:47 |
35 |
Huitema Jasper
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 02:48 |
36 |
De Moyer Kenay
| 2004 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 02:49 |
37 |
Hayma Karst
| 2005 | Gepla-Watersley R&D Road Team |
+ 02:50 |
38 |
Dahlblom Acke
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 02:52 |
39 |
Puschmann Nils
| 2004 | Team Innobike-Bayern |
+ 02:52 |
40 |
Pizzato Andrea
| 2005 | Campana Imballaggi Geo&Tex Trentino U19 |
+ 02:56 |
41 |
Van den Meerssche Warre
| 2004 | Avia-Rudyco Cycling Team |
+ 02:56 |
42 |
Valent Márk
| 2004 | Hungary |
+ 02:57 |
43 |
Bolzan Edoardo
| 2004 | Campana Imballaggi Geo&Tex Trentino U19 |
+ 02:59 |
44 |
Mankovsky David
| 2004 | Slovakia |
+ 03:01 |
45 |
Gallio Filippo
| 2004 | Campana Imballaggi Geo&Tex Trentino U19 |
+ 03:04 |
46 |
Stocker Marco
| 2005 | Austria |
+ 03:26 |
47 |
Tabotta Tommaso
| 2004 | Team Tiepolo Udine |
+ 03:28 |
48 |
Beirig Ferdinand
| 2005 | Team Marco Brenner |
+ 03:37 |
49 |
van Dorp Vincent
| 2004 | KNWU Oost |
+ 03:53 |
50 |
Degenkolb Hannes
| 2004 | Germany |
+ 03:55 |
51 |
Menghini Alessio
| 2004 | Team Tiepolo Udine |
+ 03:58 |
52 |
John Vincent
| 2004 | Germany |
+ 04:02 |
53 |
Mliki Karim
| 2005 | Team Marco Brenner |
+ 04:02 |
54 |
Galovic Jakub
| 2004 | Slovakia |
+ 04:05 |
55 |
Fjærli Fredrik
| 2004 | Avia-Rudyco Cycling Team |
+ 04:31 |
56 |
Kranenburg Joris
| 2004 | KNWU Oost |
+ 04:42 |
57 |
Gottstein Simon
| 2005 | Slovakia |
+ 05:25 |
58 |
Scheitinger Linus
| 2005 | Team Innobike-Bayern |
+ 05:50 |
59 |
Nagengast Juul
| 2004 | Gepla-Watersley R&D Road Team |
+ 05:52 |
60 |
Ekman Erik
| 2004 | Svealand Cycling Team |
+ 05:55 |
61 |
Mouton Raphaël
| 2004 | Gepla-Watersley R&D Road Team |
+ 06:14 |
62 |
Vecchiutti Francesco
| 2005 | Team Tiepolo Udine |
+ 06:27 |
63 |
Gräter Lars
| 2004 | Team Marco Brenner |
+ 06:36 |
64 |
Kamberaj Valentino
| 2005 | Campana Imballaggi Geo&Tex Trentino U19 |
+ 06:46 |
65 |
Zampa Francesco
| 2004 | Team Tiepolo Udine |
+ 07:14 |
66 |
Vågenes Jonas
| 2005 | NCF Region Vest |
+ 08:20 |
67 |
Rode Casper
| 2005 | Cannibal Team |
+ 08:37 |
68 |
Hampton Cian
| 2005 | Austria |
+ 08:45 |
69 |
Karpati Balint
| 2005 | Hungary |
+ 08:49 |
70 |
Stien Sander Nistad
| 2004 | NCF Region Vest |
+ 09:10 |
71 |
Dallago Andrea
| 2004 | Campana Imballaggi Geo&Tex Trentino U19 |
+ 09:12 |
72 |
de Hart Justin
| 2004 | Gepla-Watersley R&D Road Team |
+ 09:23 |
73 |
Gallio Alessandro
| 2004 | Campana Imballaggi Geo&Tex Trentino U19 |
+ 09:35 |
74 |
Unfer Lorenzo
| 2005 | Team Tiepolo Udine |
+ 09:39 |
75 |
Madona Corentin
| 2004 | VC La Pomme Marseille U19 |
+ 11:06 |
76 |
Meulemans Niel
| 2005 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 11:21 |
77 |
Rydne Johan
| 2004 | Svealand Cycling Team |
+ 11:22 |
78 |
Hamann Dario
| 2005 | Team Innobike-Bayern |
+ 12:00 |
79 |
Wünstel Fabian
| 2004 | Germany |
+ 13:36 |
80 |
Uglehus Mikal Grimstad
| 2005 | NCF Region Vest |
+ 13:39 |
81 |
Sugino Shoichi
| 2004 | VC La Pomme Marseille U19 |
+ 13:54 |
82 |
Oberlechner Luca
| 2004 | Oberösterreich |
+ 17:52 |
83 |
Schabernig Simon
| 2005 | Oberösterreich |
+ 18:27 |
84 |
Korva Oliver
| 2005 | Luxembourg |
+ 19:11 |
85 |
Purtscheller Jakob
| 2004 | Oberösterreich |
+ 19:29 |
86 |
Bruun Christopher
| 2005 | NCF Region Vest |
+ 19:43 |
87 |
Sertic Jakob
| 2005 | Austria |
+ 19:59 |
88 |
Roth Max
| 2004 | Team Innobike-Bayern |
+ 20:47 |
89 |
Holzknecht Jonas
| 2004 | Oberösterreich |
+ 22:29 |
90 |
Schieven Jelle
| 2005 | KNWU Oost |
+ 26:21 |
91 |
Revelj Oskar
| 2005 | Svealand Cycling Team |
+ 28:33 |
92 |
Privalinec Matus
| 2004 | Slovakia |
+ 32:08 |
DNF |
Erdös Gergely
| 2004 | Hungary |
|
DNF |
Radics Milan
| 2005 | Hungary |
|
DNF |
Szollossy Adam
| 2005 | Hungary |
|
DNF |
Peters Marvin
| 2004 | KNWU Oost |
|
DNF |
Van Harten Jari
| 2004 | KNWU Oost |
|
DNF |
Kleman Lenny
| 2004 | Luxembourg |
|
DNF |
Massen Noah
| 2005 | Luxembourg |
|
DNF |
Vlad Andru
| 2004 | Luxembourg |
|
DNF |
Vestre Trygve Arvesen
| 2004 | NCF Region Vest |
|
DNF |
Wikander Tord
| 2004 | NCF Region Vest |
|
DNF |
Doppelbauer Moritz
| 2005 | Oberösterreich |
|
DNF |
Goritschnig Marco
| 2005 | Oberösterreich |
|
DNF |
Afrasinei Valentin-Mihai
| 2004 | Romania |
|
DNF |
Carbunarea Andrei
| 2005 | Romania |
|
DNF |
Csaszar Balazs
| 2005 | Romania |
|
DNF |
Dan Dumitru-Cristian
| 2004 | Romania |
|
DNF |
Harasim Mihnea-Alexandru
| 2004 | Romania |
|
DNF |
Toader Alin
| 2004 | Romania |
|
DNF |
Verhaegen Xander
| 2004 | Acrog-Tormans BC U19 |
|
DNF |
Vuylsteke Tom
| 2005 | Acrog-Tormans BC U19 |
|
DNF |
Heymans Yarno
| 2005 | Avia-Rudyco Cycling Team |
|
DNF |
Dorf Mack
| 2004 | LUX -CTS p/b Specialized |
|
DNF |
Linden Rasmus
| 2005 | Svealand Cycling Team |
|
DNF |
Nielsen Max
| 2004 | Svealand Cycling Team |
|
DNF |
Stridsberg Oliver
| 2005 | Svealand Cycling Team |
|
DNF |
Bolger Sam
| 2004 | Tarrants Skoda Cycling Munster |
|
DNF |
Carver Shane
| 2005 | Tarrants Skoda Cycling Munster |
|
DNF |
Griffin Matt
| 2004 | Tarrants Skoda Cycling Munster |
|
DNF |
McGee Darragh
| 2005 | Tarrants Skoda Cycling Munster |
|
DNF |
Moloney Samuel
| 2004 | Tarrants Skoda Cycling Munster |
|
DNF |
Tarrant Sean
| 2005 | Tarrants Skoda Cycling Munster |
|
DNF |
Heller Jannik
| 2005 | Team Marco Brenner |
|
DNF |
Herrmann Max
| 2005 | Team Marco Brenner |
|
DNF |
Cafueri Tommaso
| 2005 | Team Tiepolo Udine |
|
DNF |
Barker Alex
| 2004 | VC La Pomme Marseille U19 |
|
DNF |
Abma Elmar
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
|